אזרחות ודרכון פורטוגלי

מעוניינים להיות בעלים של דרכון אירופאי? אזרחות ודרכון פורטוגלי הם אופציה הקוסמת ליהודים בכל העולם וגם ליהודים בישראל המעוניינים להרחיב את אפשרויות המגורים והתעסוקה שלהם. הדרכון הפורטוגלי מאפשר לכם להחזיק בדרכון ישראלי ובדרכון אירופאי ולהינות למעשה מכל העולמות! התהליך לקבלת זכאות לאזרחות פורטוגזית מתחיל קודם כל עם בדיקת זכאות. משרד עורכי דין מקצועי יכול לבדוק עבורכם את זכאותכם להוצאת הדרכון. 

ישראלים (יהודים) אשר עברו את בדיקת הזכאות, יכולים להמשיך בתהליך ולהגיש בקשה להוצאת הדרכון הפורטוגלי. ליווי משפטי של עורך דין לענייני הגירה יסייע לכם להגיש את הבקשה בצורה מסודרת ולעשות את הקשר ביניכם לבין הגורמים הרשמיים בפורטוגל. 

אזרחות פורטוגזית של מדינת פורטוגל

האם יש קריטריונים נוקשים לגבי הזכאות לדרכון הפורטוגלי? התשובה היא בהחלט לא! הסמכות העיקרית לקבוע האם אתם זכאים היא הקהילה היהודית בפורטו או בליסבון אשר מוסמכים על-ידי הממשלה בפורטוגל לקבוע את השייכות שלכם לצאצאי גירוש ספרד ופורטוגל, שזהו הקריטריון העיקרי לקבלת הזכאות. 

איך מוציאים דרכון לפורטוגל לישראלים?

התהליך שישראלים עוברים והתהליך שיהודים ממדינות אחרות בעולם עוברים הוא אותו תהליך והדרישה היא אותה דרישה. אם יש לכם שורשים משפחתיים בפורטוגל או בספרד, זה כמובן יקל עליכם את התהליך מול הרשויות. אך גם אם לא, ברגע שיש אישור מהקהילה היהודית על זכאותכם, תוכלו להגיש את הבקשה לרשויות בפורטוגל לקבלת הדרכון. עורך דין מנוסה ומקצועי יוכל לכוון אתם ולמצוא לכם פתרונות איך מוציאים דרכון לפורטוגל לישראלים.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

איך להוציא פספורט לפורטוגל עם עורך דין?

להיות בעלי דרכון של מדינת פורטוגל הוא דבר נפלא הפותח בפניכם אפשרויות רבות של לימודים ועבודה ב-27 מדינות האיחוד האירופאי. משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ ילווה אתכם לכל אורך התהליך מול הרשויות בפורטוגל ויספק לכם פתרונות וכלים מקצועיים לאיך להוציא פספורט לפורטוגל.

ייעוץ מקצועי לבקשת אזרחות ודרכון פורטוגלי באתר פורטוגל-נט

הגשה של בקשת אזרחות ודרכון פורטוגלי תוכלו לעשות דרך אתר פורטוגל-נט, השייך למשרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ ולהינות משירות עורכי הדין המקצועיים והמנוסים של המשרד. עורך הדין יפתח חנן הבעלים והמייסדים של המשרד, נחשב לעילוי בתחום דיני ההגירה והוא מטפל במאות תיקים בכל שנה של ישראלים המעוניינים בהוצאת דרכונים זרים של מדינות אירופה.

דילוג לתוכן