אזרחות פורטוגלית

מה הכי חשוב לדעת לפני שמגישים בקשה לאזרחות פורטוגלית? אם אתם חולמים על מגורים באירופה עם תנאים של אזרח אירופאי, כדאי שתדעו שדרכון פורטוגלי הוא הפתרון בשבילכם! מדינת פורטוגל, אשר הצטרפה לאיחוד האירופאי בשנת 1986 ולאיחוד המוניטרי (גוש האירו) ב-1996, היא אחת מתוך 27 מדינות באירופה המאפשרות לכם מגורים, לימודים מסובסדים, עבודה ומעבר חופשי בין מדינות האיחוד האירופאי. ישראלים המחזיקים דרכון של פורטוגל ודרכון ישראלי נהנים מכל העולמות ומחזיקים למעשה ב-2 אזרחויות במקביל. 

איך מגישים בקשה לאזרחות פורטוגלית ישראלים?

את הבקשה לאזרחות פורטוגלית ישראלים מגישים לרשויות בפורטוגל לאחר אישור זכאות מאחת הקהילות היהודיות הגדולות בפורטוגל – קהילת פורטו או קהילת ליסבון. את הבקשה מומלץ להגיש באמצעות עורך דין מנוסה המכיר את הגורמים בפורטוגל ואת ההנחיות שלהם לגבי דרך הבקשה להוצאת האזרחות.

אזרחות פורטוגלית ליוצאי ספרד על-פי שם משפחה

בבדיקת הזכאות לאזרחות פורטוגלית ליוצאי ספרד, הקהילה היהודית בפורטוגל בודקת את שם המשפחה שלכם והאם יש לשם המשפחה שיוך לקהילה היהודית אשר הייתה קיימת בפורטוגל לפני גירוש הקהילה היהודית בשנת 1497. 

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

אזרחות פורטוגלית לישראלים – דרך מי מגישים בקשה?

אם אתם מעוניינים להגיש בקשה לאזרחות פורטוגלית לישראלים, מומלץ לכם לעשות זאת עם משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’! משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ נחשב למשרד המקצועי ביותר היום בתחום ההגירה של ישראלים למדינות זרות והוא פועל כבר למעלה מעשור בניהול תיקים של ישראלים להוצאת דרכונים זרים.

משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ הקים עבורכם את אתר פורטוגל-נט המספק מידע מקצועי ומעודכן לגבי התהליך המסודר לאזרחות פורטוגלית. דרך האתר פורטוגל-נט תוכלו לפנות ישירות לצוות עורכי הדין של משרד עו”ד יפתח חנן ושות’ ולקבל ייעוץ משפטי חיוני להגשת הבקשה שלכם להוצאת הדרכון הפורטוגלי. 

הגשת בקשה לאזרחות פורטוגלית באתר פורטוגל-נט

בכדי שתוכלו להתחיל בתהליך להוצאת האזרחות הפורטוגלית כבר עכשיו, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לצוות המקצועי של משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ ולבקש לבצע עבורכם בדיקת זכאות מול אחת הקהילות היהודיות בפורטוגל (ליסבון או פורטו). במידה ותעמדו בתנאים של הקהילה היהודית, תוכלו להגיש בקשה מסודרת להוצאת האזרחות בליווי עורך דין של משרד עו”ד יפתח חנן ושות’ ולהתחיל בתהליך בדרך לדרכון הפורטוגלי!

דילוג לתוכן