בקשה לאזרחות פורטוגלית

איך אפשר להגיש בקשה לאזרחות פורטוגלית באופן רשמי? אם יצא לכם לראות פרסומים להוצאת דרכון של מדינת פורטוגל, חשוב שתדעו כי זהו תהליך בירוקרטי שלמעשה כל יהודי בעולם יכול לעבור אותו במידה והוא זכאי להוצאת הדרכון הפורטוגלי. כאשר אתם ניגשים להגיש את הבקשה לקבלת האזרחות הפורטוגלית רצוי שיהיה לכם ליווי משפטי מקצועי על מנת שלא תעשו טעויות בהכנת המסמכים המתאימים. 

ישראלי אשר מגיש את הבקשה באופן לא מסודר או עם פרטים חסרים לגבי ההיסטוריה המשפחתית שלו, יכול לקבל דחייה ללא יכולת ערעור ולמעשה לחסום בפניו את האפשרות להגיש את הבקשה שוב אי פעם בעתיד. זאת חשוב לזכור כאשר אתם ניגשים להגיש את הבקשה מול הרשויות בפורטוגל. לכן, ישנה חשיבות רבה לדרך ההגשה, לניסוח, לתרגום ולאיסוף המסמכים הרלוונטיים לתהליך. 

בקשה לדרכון פורטוגלי לישראלים באופן מסודר

על מנת שתוכלו להגיש בקשה לדרכון פורטוגלי לישראלים על-פי ההנחיות ובצורה המתאימה ביותר לקריטריונים של הרשויות בפורטוגל, מומלץ שיהיה לכם ייעוץ וליווי משפטי של משרד עורכי דין בתחום ההגירה, אשר ידריך אתכם לכל אורך התהליך מול הרשויות בפורטוגל.

בקשה לאזרחות פורטוגלית לישראלים דרך עו”ד

עו”ד מומחה המספק שירותים משפטיים להגירה למדינות זרות, יעזור לכם עם הבקשה לאזרחות פורטוגלית לישראלים בדרך הטובה ביותר ועם הכלים המשפטיים החיוניים לתהליך הבירוקרטי מול הרשויות בפורטוגל. התהליך מתבצע בצורה נוחה הדורש מכם בעיקר סבלנות והגשת המסמכים בזמן המתאים על-פי הבקשה של עורך הדין לדיני הגירה.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

איך מתבצע התהליך להוצאת אזרחות פורטוגלית?

התהליך להוצאת אזרחות פורטוגלית מתחיל עם בדיקת זכאות ראשונית הנבדקת על-פי מספר פרמטרים כגון שם משפחה מקורי, המוצא של ההורים ושל הסבא והסבתא ובדיקות נוספות במטרה לאשר את היותכם זכאים להגיש בקשה לאזרחות פורטוגלית לרשויות בפורטוגל.

פורטוגל-נט מציעים – ליווי משפטי לבקשה לאזרחות פורטוגלית 

אתר פורוטוגל-נט הוא האתר המקצועי ביותר לליווי משפטי לישראלים בדרך להוצאת הדרכון הפורטוגלי. אתר פורטוגל-נט מנוהל על-ידי משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ הנחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין המוכרים בארץ בתחום ההגירה.

התקשרו עכשיו ללא היסוס למשרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ דרך מספר הטלפון המופיע באתר פורטוגל-נט והתחילו בבדיקת הזכאות שלכם לדרכון הפורטוגלי!

דילוג לתוכן