דרכון ואזרחות פורטוגלי

מה היא הדרך הטובה ביותר להגיש בקשה לדרכון ואזרחות פורטוגלי? אם חשבתם גם אתם על האפשרויות הנפלאות שיש במגורים ועבודה באירופה, כדאי שתכירו את דרכי הגשת הבקשה לדרכון הפורטוגלי. בכדי שתוכלו להגיש את הבקשה בצורה מסודרת ומקצועית, אתם צריכים קודם כל לעבור את השלב הראשוני בתהליך והוא – בדיקת הזכאות לדרכון ואזרחות פורטוגלית.

את בדיקת הזכאות כדאי לבצע בליווי משפטי של עורכי דין מומחים בתחום ההגירה, על מנת שהטיפול בעניינכם יהיה מקצועי עם כל המסמכים והאישורים הרלוונטיים לבדיקה. במידה ואתם מתגלים כזכאים להוצאת הדרכון הפורטוגלי, תוכלו להגיש את הבקשה לקבלת הדרכון.

הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית

התהליך הרשמי להוצאת הדרכון הפורטוגלי מתבצע מול 2 גורמים עיקריים:

  • נציגי הקהילה היהודית בפורטוגל (הקהילה היהודית בעיר ליסבון או בעיר פורטו).

  • רשויות ההגירה/ משרד הפנים של מדינת פורטוגל.

הגשת המסמכים והטפסים ועמידה בהנחיות של מדינת פורטוגל היא קריטית לבקשה להוצאת הדרכון. לכן, ליווי וייעוץ משפטי של עורך דין מומחה בתחום ההגירה, הוא חשוב מאוד לתהליך שלכם מול 2 הגורמים הנמצאים בפורטוגל המטפלים בבקשות שלכם לבדיקת זכאות ולאישור רשמי להוצאת הדרכון הפורטוגלי.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

איך מוציאים פספורט פורטוגלי?

התהליך הבירוקרטי מול הרשויות במדינת פורטוגל דורש מילוי טפסים בשפה הפורטוגזית והוכחה שיש קשר חד משמעי בין ההיסטוריה המשפחתית שלכם לבין הקהילה היהודית שגורשה בפורטוגל בשנת 1497. אם שאלתם את עצמכם איך מוציאים פספורט פורטוגלי, עכשיו אתם מבינים את החשיבות של ליווי משפטי של עורך דין בתהליך זה.

בקשה לדרכון פורטוגל לישראלים עם עו”ד

אם החלטתם להגיש בקשה לדרכון פורטוגל לישראלים, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו למשרד עורכי דין יפתח חנן ושות’! משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ מלווה מאות ישראלים בכל שנה בתהליכי הגירה והגשת בקשות לדרכונים של מדינות אירופאיות. עם ניסיון של מעל ל-11 שנים, צוות משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ יסייע לכם לקדם את התהליך שלכם מול הקהילה היהודית בפורטוגל ומול הרשויות הרלוונטיות הרשמיות של המדינה. 

פורטוגל-נט מציעים -ייעוץ להוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלי

משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ מציע לכם שירות מקצועי דרך האתר פורטוגל-נט אשר הוקם במיוחד בכדי לשרת את הישראלים המעוניינים לקבל מידע על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלי. צוות משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ זמין עבורכם דרך האתר פורטוגל-נט ותוכלו ליצור קשר עם עורכי הדין של המשרד דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר!

דילוג לתוכן