דרכון ליוצאי ספרד

חושבים שאתם זכאים לדרכון ליוצאי ספרד? זה הזמן לבדוק את זה! באמצעות בדיקת זכאות של הקהילה היהודית בפורטוגל, תוכלו לגלות האם יש לכם אפשרות להגיש בקשה להוצאת הדרכון הפורטוגלי. בבדיקת הזכאות לדרכון הפורטוגלי של הקהילה היהודית בפורטוגל, בודקים בין היתר את הדברים הבאים:

  • מסמכים המאשרים כי יש קשר משפחתי ליוצאי גירוש ספרד.

  • שם המשפחה המקורי שלכם.

  • אילן יוחסין משפחתי המעיד על הקשר שלכם לקהילה היהודית בפורטוגל. 

בדיקת הזכאות היא הבדיקה הראשונית המאפשרת לקבל אינדיקציה לאפשרות שלכם לקבל אישור להוצאת הדרכון הפורטוגלי.

הוצאת דרכון ספרדי או פורטוגלי

אם תכננתם להגיש בקשה להוצאת דרכון ספרדי, חשוב לדעת כי התהליך מול מדינת ספרד הוא מורכב יותר ומקשה על אישור הזכאות להוצאת הדרכון הספרדי. לכן, רוב הישראלים והיהודים המבקשים להגיש בקשה לדרכון ליוצאי ספרד, מגישים בקשה להוצאת דרכון של מדינת פורטוגל. מדינת פורטוגל מעוניינת בהגירה חיובית של אוכלוסייה צעירה ואוכלוסייה עם ילדים, מכיוון שאחוז האוכלוסייה המבוגרת במדינה הוא גבוה ומקשה על ההתפתחות הכלכלית של המדינה. לכן, התנאים הם נוחים יותר עבור ישראלים יהודים. 

זכאות לדרכון פורטוגלי למגורשי ספרד

בכדי לבדוק זכאות לדרכון פורטוגלי למגורשי ספרד, אתם נדרשים כאמור לפנות לקהילה היהודית בפורטוגל. את הגשת הבקשה לבדיקה מומלץ לבצע דרך משרד עורכי דין מקצועי המתמחה בהגירה של ישראלים לחו”ל. המשרד יתווך ביניכם לבין הקהילה היהודית ויעדכן אתכם לגבי עניין הזכאות. במידה והתשובה של הקהילה היהודית תיהיה חיובית, תוכלו לפנות להגשת בקשה לדרכון ליוצאי ספרד.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

הגשת בקשה לדרכון ליוצאי ספרד – איפה עושים?

משרד עורכי הדין המומלץ ביותר לטיפול בהגשת בקשות לדרכון הפורטוגלי, הוא משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’! משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ יסייע לכם בהתנהלות הבירוקרטית מול הקהילה היהודית בפורטוגל ומול הרשויות בפורטוגל אשר מוסמכות לאשר את הדרכון הפורטוגלי לישראלים.

דרכון ליוצאי ספרד דרך אתר פורטוגל-נט

אתר פורטוגל-נט של משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ מאפשר לכם לקבל מידע אמין לגבי ההתנהלות מול הרשויות בפורטוגל וליצור קשר לייעוץ משפטי ישירות עם צוות עורכי הדין של המשרד. לתיאום פגישה במשרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ בעיר תל אביב, כנסו לדף “צור קשר” באתר פורטוגל-נט ומלאו את הפרטים שלכם בטופס ההרשמה. נציגי משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ יחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה במשרדים בתל אביב.

דילוג לתוכן