דרכון לפורטוגל

מעוניינים בדרכון לפורטוגל? תדעו שהיום זה נחשב לדרכון המבוקש ביותר אצל יהודים בעולם ובישראל בפרט. הדרכון הפורטוגלי הוא דרכון של האיחוד האירופאי המספק לכל ישראלי המחזיק בו זכויות של אזרח האיחוד האירופאי. האיחוד האירופאי הוא “התאגדות על” ייחודית בעולם אשר הוקמה במטרה לקדם אינטרסים כלכליים בין מדינות אירופה אשר נלחמו אחת בשנייה במשך שנים רבות בתחילת המאה ה-20 (שתי מלחמות העולם). 

תושבי האיחוד האירופאי (בעלי דרכון של אחת מ-27 מדינות האיחוד) נהנים מזכויות רבות ומחופש תנועה מלא בין המדינות של האיחוד. האיחוד האירופאי יצר למעשה הגירת עבודה חיובית למדינות החזקות של האיחוד כגון גרמניה, צרפת, אוסטריה, אירלנד ודנמרק. ישראלים המחזיקים בדרכון הפורטוגלי יכולים להינות מאותם תנאים של אזרחי המדינות הללו בנושאי מגורים, עבודה ולימודים אקדמאיים.

דרכון פורטוגל – יתרונות ברורים לילדים

אם אין לכם עדיין ילדים, תדעו שאם אתם מוציאים דרכון פורטוגל, כל הילדים העתידיים שלכם יהיו בעלי הזכות להחזיק בדרכון האירופאי! למעשה, הזכויות שלכם בתור הורים עוברים אוטומטית לילדים עתידיים. לכן, אם אין לכם ילדים – זה הזמן להגיש בקשה לדרכון פורטוגלי זכאות. חשוב לציין שגם אם יש לכם ילדים, ניתן להגיש בקשה להוצאת הדרכון גם עבורם.

דרכון פורטוגלי זכאות – איך יודעים מי זכאי?

את בדיקת הזכאות לדרכון הפורטוגלי ניתן לבצע דרך משרד עורכי דין. מומלץ לבצע זאת דרך משרד עורכי דין העוסק בתחום ההגירה מכיוון שזהו התחום המשפטי הנוגע להוצאת דרכונים זרים לישראלים. במידה ואתם עומדים בקריטריונים לזכאות לדרכון פורטוגלי לישראלים, אתם יכולים להגיש את הבקשה הרשמית לרשויות להוצאת דרכון לפורטוגל.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

עורך דין לדרכון פורטוגלי לישראלים

קיבלתם החלטה להגיש בקשה להוצאת הדרכון הפורטוגלי? עשיתם החלטה נכונה! צוות משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ ילווה אתכם בכל שלבי התהליך בדרך לדרכון הפורטוגלי. צוות המשרד כולל עורכי דין מומחים לדיני הגירה עם ניסיון רב בטיפול באלפי תיקים של ישראלים המבקשים לקבל דרכון של מדינות זרות באירופה.

צוות משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ ישמח לסייע לכם לקדם את התהליך מול הקהילה היהודית בפורטוגל ומול הרשויות של המדינה בצורה מקצועית ומסודרת. הידע והניסיון של עורכי הדין של המשרד, יעזרו לכם להגיש את המסמכים בצורה נכונה, מדוייקת וללא טעויות אשר עלולות להביא לדחיית הבקשה כבר בתחילת התהליך להוצאת הדרכון הפורטוגלי.

ייעוץ וליווי משפטי לדרכון לפורטוגל באתר פורטוגל-נט

ליווי וייעוץ משפטי להוצאת הדרכון הפורטוגלי כדאי לקבל רק מהטובים ביותר, והטובים ביותר בתחום הם – עורכי הדין של משרד עו”ד יפתח חנן ושות’! התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר פורטוגל-נט וקבלו מענה מקצועי ומהיר מצוות עורכי הדין של המשרד.

דילוג לתוכן