דרכון פורטוגלי

רוצים להחזיק איתכם 2 דרכונים? הדרכון הישראלי שלכם הוא טוב בשביל לגור פה בישראל אבל הוא אינו מספיק בכדי לחיות תקופה ארוכה במדינות אירופה. אם אתם נחשבים לצאצאי יהדות ספרד, יש לכם אפשרות להגיש בקשה להוצאה של דרכון פורטוגלי ועדיין להחזיק גם בדרכון ישראלי. כלומר, להיות בעלי אזרחות ישראלית ובעלי אזרחות של האיחוד האירופאי עם כל היתרונות הנפלאים הנלווים לכך. האופציה הזו היא מצויינת הן לצרכי עבודה והן לצרכי לימודים. בנוסף לכך, הזכויות המגיעות לכם כאזרחים של מדינת פורטוגל עוברים אוטומטית לילדים העתידיים שלכם.

אם חשבתם על מעבר למגורים בחוץ לארץ, זה הזמן להתחיל בתהליך להוצאת הדרכון המיוחל – דרכון של מדינת פורטוגול! פורטוגל הצטרפה לאיחוד האירופאי יחד עם ספרד בשנת 1986 ומאז ועד היום היא חברה יציבה וחזקה באיחוד ואף הצטרפה לאיחוד המוניטרי (גוש היורו) בשנת 1999.

ליווי מקצועי להוצאה של דרכון פורטוגלי ישראלים 

דרכון פורטוגלי ישראלים הוא דרכון מבוקש ביותר ובכדי שגם אתם תוכלו להגיש בקשה להוצאת הדרכון הפורטוגלי, אתם יכולים לקבל ליווי מקצועי ממשרד עורכי דין מומחה בתחום ההגירה אשר ינחה אתכם בכל התהליך הבירוקרטי מול הרשויות בפורטוגל.

הגשת בקשה לדרכון לפורטוגל עם עורך דין

מעוניינים להתחיל בתהליך הגשת בקשה לדרכון לפורטוגל? זה הזמן לפנות למשרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ המלווה מאות ישראלים בתהליך הגשת בקשה לדרכון פורטוגלי. משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ נחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין המקצועי והמנוסה ביותר בתחום.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

הגשת בקשה לדרכון פורטוגלי – איך זה מתבצע?

בשלב הראשוני לתהליך הוצאה של הדרכון הפורטוגלי, יש לבצע בדיקת זכאות. בדיקת הזכאות תתבצע עבורכם דרך צוות משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’. במידה ויתברר כי אתם זכאים, תוכלו להגיש בקשה להנפקה של דרכון פורטוגלי ולקבל ליווי משפטי ומקצועי של צוות המשרד. 

הוצאה של דרכון פורטוגלי עם פורטוגל-נט

אתר פורטוגל-נט מאפשר לכם לפנות דרך טופס הרישום באתר ישירות למשרד עורכי דין יפתח חנן ושות’. צוות עורכי הדין של המשרד ישמח לסייע לכם בתהליך הבירוקרטי מול הרשויות בפורטוגל על מנת לקדם את הבקשה שלכם להוצאת הדרכון הפורטוגלי. הניסיון הרב של עורכי הדין של המשרד יאפשר לכם לקבל את הסיוע המשפטי ברמה הגבוהה ביותר.

דילוג לתוכן