דרכון פורטוגלי

מרגישים שאתם זקוקים לעזרה בהנפקת דרכון פורטוגלי? משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ יעזרו לכם בליווי מקצועי בנבכי הבירוקרטיה לעבר קבלת דרכון פורטוגלי ביעילות ובמהירות. 

אנו דואגים להוצאת דרכון פורטוגלי בהליך מסודר, קל ונוח, תוך חסכון בזמן ובמשאבים שלכם. אנו נגיש עבורכם את המסמכים ונעזור לכם לבנות תיק מבוסס שעונה לדרישות החקיקה הפורטוגלית.

משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ הינו משרד בוטיק בעל ניסיון של למעלה מ 11 שנים בתחום ההגירה. כמובילים בתחומנו, אנו מספקים שירותי הגירה וייעוץ משפטי בכל הקשור להנפקת דרכונים אירופאים. למשרדנו יש נסיון רב בליווי תהליכים להנפקת דרכון פורטוגלי.

כל מי שנחשב לנצר למשפחות שגורשו מאדמת ספרד ופורטוגל, יוכל לבצע בדיקת זכאות לקבלת דרכון פורטוגלי. היחס של ממשלת פורטוגל כלפי מהגרים פוטנציאלים מישראל הוא יחס אוהד, וממשלת פורטוגל נחושה לעשות תיקון בעקבות מדיניות הגירוש אשר היתה נהוגה לפני שנים רבות.

קיים חוק אשר בא להקל על הנפקת הדרכונים והתהליך נחשב לתהליך יחסית פשוט. משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ הוא משרד בעל נסיון רב בליווי תהליכים מן הסוג הזה מא’ ועד ת’. אנו גאים להיות משרד מוביל בתחום וזאת בזכות מקצועיות בלתי מתפשרת, עבודה יסודית, מחירים הוגנים ויחס אישי אדיב וחם לכל לקוח.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

חוקי ההגירה של פורטוגל מקפידים על בדיקה פרטנית של כל מועמד ואך ורק גוף ממשלתי רשאי לחתום על אזרחות. מרגע הגשת הבקשה, תהליך הנפקת פספורט פורטוגלי ייקח כשנה, כשבסיומו, במידה ואין לכם עבר פלילי, תוכלו לקבל את הדרכון.

משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ עומד בקשר רציף עם הקהילה היהודית בפורטוגל אשר יכולה לסייע בעת צורך לבדוק מי זכאי לקבל אזרחות ומי לא. הליך קבלת הדרכון הפורטוגלי הוא לא הליך מסובך אך דורש ידע והכרות עם הגורמים הרלוונטיים. אנו מבצעים את כל הפרוצדורות, דואגים לאישורים ולתרגומים של המסמכים, מבצעים תשלומים לממשלת פורטוגל ועוד. כל מה שנותר לכם לעשות, זה לנוח ולהיעזר בסבלנות עד לסיום התהליך. בחירה במשרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ היא הרווח הנקי שלכם.

דילוג לתוכן