הוצאת דרכון לפורטוגל

ישראלים המעוניינים לפתוח בפניהם אפשרויות עבודה ומגורים נוספות, יכולים למצוא את הדרכון הפורטוגלי כאמצעי מעולה לעשות זאת. הוצאת דרכון לפורטוגל עבור ישראלים היא משתלמת במיוחד ומאפשרת לקבל את כל הזכויות של אזרח האיחוד האירופאי עם אפשרות לבחור במגורים באחת מתוך 27 מדינות החברות באיחוד האירופאי. נשמע לכם כמו חלום? כדאי שתדעו שזהו חלום של הרבה ישראלים המכירים את היתרונות בלהיות אזרח האיחוד האירופאי. אז אם זה אכן החלום שלכם, זה גם הזמן להתחיל בתהליך להוצאת הדרכון הפורטוגלי עם ליווי מקצועי!

הוצאת דרכון לפורטוגל לישראלים

התהליך להוצאת דרכון לפורטוגל לישראלים מתבצע מול הקהילה היהודית בפורטוגל ומול הרשויות של המדינה. מכיוון שזוהי פעולה עם משמעויות רבות לגבי כל אחד המגיש את הבקשה, יש חשיבות רבה לטיפול המקצועי והמשפטי מול הרשויות בפורטוגל. ישראלים לא צריכים לחשוש כאשר הם מגיעים להגיש את הבקשה של הוצאת הפספורט לפורטוגל. ברגע שיש לכם עורך דין מצויין ללוות אתכם בתהליך, אתם כבר מקדמים את עצמכם.

איך מוציאים פספורט לפורטוגל? 

אם אתם מעוניינים לדעת איך מוציאים פספורט לפורטוגל, כדאי לכם להתייעץ עם צוות משרד עורכי הדין יפתח חנן ושות’ המלווים במסירות ומקצועיות מאות לקוחות בכל שנה המבקשים להוציא דרכון זר לצורך מגורים, עבודה או לימודים במדינת היעד. צוות משרד עורכי הדין יפתח חנן ושות’ יפעל למענכם לכל אורך התהליך מול הקהילה היהודית ומול הרשויות של פורטוגל.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

איך מקבלים דרכון פורטוגלי באופן רשמי?

משרד עורכי הדין יפתח חנן ושות’ ינחה אתכם איך מקבלים דרכון פורטוגלי בדרך המקצועית והנכונה ביותר בהתאם לדרישות של רשויות ההגירה בפורטוגל. המידע הרב והנסיון שעורכי הדין של המשרד צברו במשך השנים יסייעו לכם בכל שלבי תהליך הוצאת דרכון לפורטוגל.

הוצאת דרכון לפורטוגל עם פורטוגל-נט

פורטוגל-נט הוא אתר מקצועי בניהולו של משרד עורכי הדין יפתח חנן ושות’. משרד עורכי הדין יפתח חנן ושות’ מספק לכם שירות אישי וליווי לכל אורך התהליך להוצאת דרכון לפורטוגול. המשרד מאפשר לכם לקבל מידע מעודכן לגבי התהליך שלכם להוצאת הדרכון ומכין עבורכם את תיק “ההגירה” שלכם באופן מסודר על מנת שיהיה ניתן לשמור על מסמכים חשובים הנוגעים להיסטוריה

המשפחתית שלכם ולהגישם על-פי הבקשות של הרשויות בפורטוגל. 

דילוג לתוכן