הוצאת דרכון ספרדי

בשנים האחרונות בממשלת ספרד עבר תיקון מאוד חשוב בחוק, אשר יש לו חשיבות ומשמעות עבור כל מי שיש לו אפשרות לזכאות הוצאת דרכון ספרדי. בשביל הוצאת דרכון ספרדי, נהוג להעזר בעורך דין שמתמחה בתחום. מובן כי הוצאת דרכון ספרדי נעשית בנוסף להחזקת הדרכון הישראלי ולא במקומו.

לתיקון המדובר בחוק הספרדי ישנה משמעות עבור ספרד עצמה וכן עבור מדינות נוספות באיחוד האירופי. כמובן שבנוסף, הדבר בעל משמעות רבה עבור יהודים שמשפחותיהם היו ממגורשי ספרד ולהם מוענקת עדיפות הוצאת דרכון ספרדי. במילים אחרות, החוק הספרדי מאפשר לצאצאים של אותם מגורשי ספרד לקבל אזרחות ספרדית. החוק הזה לא שולל החזקת אזרחות ישראלית במקביל לאזרחות ספרדית, כך שבהחלט אפשרי להחזיק בדרכון הישראל במקביל לדרכון הספרדי. יש לציין כי ספרד היא אחת המדינות החשובות באיחוד האירופי, לכן הוצאת דרכון ספרדי, למעשה זהה להוצאת דרכון אירופאי, כך שכל אחד בעל אזרחות ספרדית הוא באופן אוטומטי הופך להיות אזרח האיחוד האירופי.

משרד עו”ד יפתח חנן ושות’ מעניק ליווי מקצועי בדרך לדרכון אירופאי ומטפל בהוצאת דרכון אירופאי בהליך מסודר, קל ונוח. משרד עוה”ד יפתח חנן ושות’ הינו משרד בוטיק בעל ניסיון של למעלה מ 11 שנים בתחום ההגירה. משרדנו הוא משרד מוביל בתחומו, ואנו מספקים שירותי הגירה וייעוץ משפטי בתחום במקצועיות ללא פשרות.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

קיים מספר לא מבוטל של יהודים אשר עומדים בקריטריונים לקבלת דרכון ספרדי  ונדרש שרות של עורך דין מומחה על מנת להתקדם בצורה מקצועית וחלקה לעבר הגשת בקשה ומעבר של כל ההליכים שהחוק הספרדי מחייב. כמובן שישנם תנאים שיש לעמוד בהם, אותם עו”ד יפתח חנן מכיר היטב. לממשלת ספרד ישנה רשימה מעודכנת של שמות, וזהו תנאי בסיסי להגשת בקשה להוצאת דרכון ספרדי.

כל מי שמעוניין להגיש בקשה לקבלת דרכון ספרדי, קודם כל צריך לבדוק דרך עורך דינו האם שמו מופיע ברשימה. את התיקון בחוק הספרדי, ממשלת ספרד עדכנה בשנת 2014. מאז ועד היום משרד עו”ד יפתח חנן ושות’ עוזר לכל מי שמבקש לבדוק את זכאותו להוצאת דרכון ספרדי.

דילוג לתוכן