הוצאת דרכון פורטוגלי

על מנת לבצע הוצאת דרכון פורטוגלי, תידרשו להציג לא מעט מסמכים, ביניהם תעודות לידה של ההורים, תעודות נישואין ישנות, מסמכי העליה לישראל ועוד.

את ההליך של הוצאת דרכון פורטוגלי מומלץ לעשות בעזרתו של עורך דין מומחה בתחום. לא כל עורך דין יוכל להועיל בכל הקשור אל הוצאת דרכון פורטוגלי, לכן עורך הדין חייב להיות מומחה בתחום ההגירה.

תפקידו של עורך הדין הוא לסייע בהגשת בקשה להוצאת דרכון פורטוגלי באופן תקין ונכון מול הרשויות של מדינת פורטוגל. הוצאת דרכון פורטוגלי מחייבת את המגיש לענות על מספר קריטריונים, ביניהם זיקה לתרבות ולמסורת ושליטה מסויימת בשפה הפורטוגזית.

משרד עורכי דין יפתח חנן מעניק ליווי מקצועי בדרך להוצאת דרכון אירופאי, בהליך מסודר, קל ונוח. משרד עורכי הדין יפתח חנן ושות’ הינו משרד בוטיק המחזיק בניסיון של למעלה מ 11 שנים בתחום ההגירה. כמובילים בתחומנו, אנו מספקים שירותי הוצאת דרכון פורטוגלי, שרותי  הגירה וייעוץ משפטי בתחום. אחד מעורכי הדין המומחים של משרד עורכי הדין יפתח חנן ושות’ אשר ילווה את התהליך, יבדוק היטב האם קיימת זכאות עקרונית לפני שהוא יגיש את המסמכים ויתחיל בתהליך הוצאת הדרכון.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

במידה ומבקש הדרכון מעוניין בקבלת דרכון ואזרחות לא רק לעצמו אלא גם עבור משפחתו הגרעינית, יש להיוועץ בעורך דין לגבי אפשרות זו. כך או אחרת, הליך הוצאת דרכון פורטוגלי כרוך בלא מעט ביורוקרטיה, לעתים מורכבת, לכן לבחירת עורך הדין שילווה אתכם בתהליך זה יש משמעות מאוד גדולה. רק עורך דין מנוסה ומיומן בתחום זה, אשר מכיר ויודע לעומק את השתלשלות העניינים, יביא לתוצאות ברוכות ומהירות.

למילוי טפסים בצורה רהוטה ומסודרת יש השלכות מרחיקות לכת על התהליך כולו. הרשויות הפורטוגליות לא מגלות הבנה יתרה לטעויות ויש להבין כי מדובר בדברים כבדי משקל כמו אזרחות ודרכונים. אם אינכם רוצים להיות מטורטרים, לבזבז לריק את זמנכם היקר, להתרוצץ ואף להסתכן בפעולה לא נכונה אשר עלולה לגרום לעיכובים מיותרים, הינכם מוזמנים לפנות למשרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ ולזכות בשרות אדיב ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

דילוג לתוכן