זכאות לאזרחות פורטוגלית

מאז שנת 2015, הדרכון הפורטוגלי הפך להיות בהישג ידם של ישראלים רבים הנחשבים לצאצאי גירוש יהדות ספרד. זכאות לאזרחות פורטוגלית היא לא רק זכאות להיות אזרח של מדינת פורטוגל אלא זכאות להיות אזרח האיחוד האירופאי עם כל ההיתרונות הנלווים לכך. כנראה שאין הרבה ישראלים שלא היו רוצים להחזיק גם בדרכון ישראלי וגם בדרכון האיחוד האירופאי. 

הדרכון החום של האיחוד האירופאי הוא אחד מהדרכונים המבוקשים בעולם מפני שהוא מקנה מגוון זכויות במדינות רווחה מהמצליחות בעולם כגון שבדיה, הולנד, דנמרק וגרמניה. בנוסף, מחזיקי הדרכון האירופאי של פורטוגל יכולים להיכנס ליותר מ-172 מדינות ברחבי העולם ללא ויזה, מה שדרכון ישראלי לא יאפשר זאת. אז למה לא כל הישראלים מוציאים דרכון של פורטוגל? התשובה היא – כי לא כולם זכאים! הקריטריונים לזכאות נקבעו על-ידי רשויות ההגירה בפורטוגל ולא כל הישראלים עומדים בהם.

לכן, כאשר אתם מקבלים סיוע בבדיקת הזכאות לאזרחות הפורטוגלית, כדאי שתפנו לאנשי מקצוע מומחים בתחום בכדי שהבדיקה תתבצע בצורה נכונה עם כל הפרטים האישיים שלכם הרלוונטיים לבדיקה. 

בדיקת זכאות לדרכון לפורטוגל

מוכנים לבדוק זכאות לדרכון לפורטוגל? חשוב לדעת שבדיקת הזכאות היא רק שלב ראשוני לתהליך אך היא רלוונטית מאוד, כי ללא זכאות אין אפשרות להתחיל בתהליך מול רשויות ההגירה בפורטוגל. תוכלו לראות שיש היום המון גורמים ישראליים המציעים לכם לבצע בדיקת זכאות, אך מומלץ לעשות זאת רק עם משרד עורכי דין מומחה בתחום דיני ההגירה. עורכי דין בעלי ניסיון וידע בתחום ההגירה יבדקו את הזכאות בצורה מסודרת ויתנו לכם תשובה ברורה ומדוייקת לגבי האפשרות שלכם להגיש בקשה להוצאת הדרכון הפורטוגלי.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

זכאות לדרכון לפורטוגל לישראלים

החוק שעבר בפרלמנט בפורטוגל בשנת 2015 מתייחס לזכאות של יהודים להוצאת הדרכון הפורטוגלי ולא רק לישראלים. אם כן, הבקשות לדרכון הפורטוגלי מגיעות מכל העולם ולא רק מישראל. זאת אחת הסיבות שחשוב לבצע את התהליך לבדיקת זכאות לדרכון לפורטוגל לישראלים עם משרד עורכי דין בעל ניסיון בתחום וזאת בכדי למנוע עיכובים לא רצויים בתהליך מול הרשויות בפורטוגל. 

עורך דין להפקת דרכון פורטוגלי

את עורך הדין הטוב ביותר שילווה אתכם בדרך להפקת דרכון פורטוגלי, תוכלו למצוא במשרד עורכי דין יפתח חנן ושות’. משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ הוא משרד לענייני הגירה עם ניסיון של מעל לעשור בליווי ישראלים המעוניינים להוציא דרכון זר. צוות המשרד ילווה אתכם לאורך כל התהליך בצורה מקצועית, בשקיפות מלאה ובמיומנות רבה.

אתר פורטוגל-נט מציע – בדיקת זכאות לאזרחות פורטוגלית 

אתר פורטוגל-נט של משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ מאפשר לכם לפנות לצוות המשרד 24/7 דרך טופס הרישום באתר. פנו עכשיו לצוות המשרד לתחילת התהליך לבדיקת זכאות לאזרחות פורטוגלית עבורכם!

דילוג לתוכן