פספורט ספרדי

משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ הינו משרד בוטיק בעל ניסיון של למעלה מ 11 שנים בתחום ההגירה. כמובילים בתחום, המשרד מספק שירותי הגירה וייעוץ משפטי וכן הוצאת פספורט ספרדי עבור מי שזכאי לו. יש לנו לא מעט לקוחות מרוצים אשר קיבלו ליווי מקצועי ואיכותי ואנו גאים להיות משרד בעל מוניטין ותודעת שרות גבוהים.

משרד עורכי דין של יפתח חנן  מעניק ליווי מקצועי בדרך אל פספורט ספרדי ודואג להוצאת דרכון אירופאי בהליך מסודר, קל ונוח.

מן הראוי לציין כי פספורט ספרדי לא מתקבל בצורה יזומה או אוטומטית על ידי שלטונות ספרד אלא אך ורק מי שעומד בכל תנאי הסף אשר מציבה ממשלת ספרד, יזכה לקבל פספורט ספרדי. בהליך של הגשת בקשה להוצאת פספורט ספרדי, יש להגיש בקשה מסודרת באמצעות עורך דין שמתמחה בתחום. בבקשה זו יש להוכיח כי קיים קשר משפחתי למגורשי ספרד, אשר מופיעים ברשימה של ממשלת ספרד.

זהו הצעד הראשון והחשוב ביותר בכל ההליך והוא תנאי הכרחי להמשך התהליך. בהמשך, יהיה צורך בהמצאת מסמכים שונים כגון תעודות לידה של ההורים או כל מסמך אחר אשר יכול לאשר כי הינכם נצר למשפחת מגורשי ספרד. לא פעם הרשויות הספרדיות דורשות קבלת מסמכים נוספים וזאת על פי שיקול דעתם. בנוסף להגשת כל המסכים הרלוונטיים, ממשלת ספרד מבקשת לבצע טסט בסיסי של ידיעת השפה הספרדית. הטסט הנ”ל  הוא חלק מסך התנאים לקבלת דרכון ספרדי.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

את כל ההליך הזה מומלץ וכדאי לעשות באמצעות משרד עורכי דין מקצועי שמתמחה בתחום, דבר אשר יהפוך את כל ההליך לנעים ונוח, בעיקר בפן המקצועי. כל המסמכים שתידרשו להציג חייבים לעמוד בדרישות, להיות מקוריים ובעלי תוקף. משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ בקיעים בכל הקשור להוצאת דרכונים ספרדיים. כל שעליכם לעשות הוא פשוט לסמוך עלינו ולתת לנו לעשות את העבודה שאנו יודעים לעשות כל כך טוב.

נציין כי גם אם מבקש הדרכון הספרדי כבר אינו נחשב ליהודי בימים אלה, אך יוכל להוכיח את הקשר שיש לו למגורשי ספרד, יש סיכוי שיעמוד בתנאים לקבלתו.

דילוג לתוכן