פספורט פורטוגלי

רוצים לדעת האם אתם זכאים לפספורט פורטוגלי? אם הוצאת הדרכון הפורטוגלי נראית לכם כמו חלום, כדאי שתדעו שהתהליך מבחינתכם הוא דיי פשוט. אם יש לכם ליווי מקצועי של עורך דין מומחה לדיני הגירה, את רוב העבודה בתהליך הוצאת הדרכון הפורטוגלי יבצע עבורכם עורך הדין ויעבוד מול הגורמים הרלוונטיים בפורטוגל, בין אם זה הקהילה היהודית ובין אם זה הרשויות המקומיות של המדינה. עורך דין מומחה לדיני הגירה עם קשרים רלוונטיים בפורטוגל יקל מאוד את התהליך הבירוקרטי עבורכם. 

במדינת פורטוגל יש 2 קהילות יהודיות אשר קיבלו הסמכה רשמית מהפרלמנט הפורטוגלי לבדיקת הזכאות. קהילת ליסבון וקהילת פורטו אחראיות על בדיקת השיוך של הישראלים לצאצאי מגורשי יהדות פורטוגל או ספרד. שם המשפחה המקורי שלכם גם הוא מועבר לבדיקה אך זהו רק פרמטר אחד מתוך מכלול של בדיקות שהקהילה היהודית בפורטוגל מבצעת בכדי לבדוק זכאות.

הפקת דרכון פורטוגלי לישראלים 

תהליך הפקת דרכון פורטוגלי לישראלים הינו תהליך מוסדר וברור שמתבצע בצורה מקצועית כבר משנת 2015, עת חוקק החוק בפורטוגל לאשר זכאות לישראלים צאצאי גירוש ספרד. אך בכדי שתוכלו להתחיל את התהליך בצורה הטובה ביותר ולקדם את הבקשה שלכם, כדאי שתפנו למשרד עורכי דין המתמחה בדיני הגירה. תחום דיני ההגירה הוא רחב ביותר ולכן חשוב שיהיה לכם ליווי של עורך דין מנוסה.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

דרכון פורטוגלי עלות התהליך

בחיפוש אחר שירות הוצאת דרכון פורטוגלי עלות היא אחד השיקולים בבחירה. את המחירים המשתלמים ביותר לליווי משפטי בדרך לדרכון הפורטוגלי, תוכלו למצוא במשרד עורכי דין יפתח חנן ושות’. משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ מלווה משנת 2015 ועד היום מאות ישראלים בבדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי ומלווה אותם בתהליך להוצאה של פספורט פורטוגלי.

זכאות לדרכון פורטוגלי – איך מתחילים?

בכדי להתחיל בתהליך עם משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא לפנות לצוות עורכי הדין של המשרד דרך האתר פורטוגל-נט ולתאם פגישה לתחילת התהליך עם עורך דין. 

ייעוץ משפטי בפורטוגל-נט בדרך לפספורט פורטוגלי

ליווי וייעוץ משפטי להפקת הדרכון הפורטוגלי מומלץ לעשות רק עם משרד עורכי דין מנוסה לדיני הגירה, ומשרד עורכי דין מומחה לדיני הגירה הטוב ביותר הוא משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’!

דילוג לתוכן