פספורט פורטוגלי

משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ מציעים ליווי מקצועי בדרך לדרכון אירופאי. אנו משרד מומחה בהוצאת פספורט פורטוגלי, פספורט ספרדי ופספורט אירופאי, כל זה בהליך מסודר, קל ובנוחות מירבית.

משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ הינו משרד בוטיק בעל ניסיון של למעלה מ 11 שנים בתחום ההגירה. כמשרד מוביל בתחומו, אנו מספקים שירותי הגירה וייעוץ משפטי בצורה יעילה ומקצועית.

לא פעם אנשים אשר מבקשים להגיש בקשה לקבלת פספורט פורטוגלי, עשויים למצוא את עצמם מטורטרים בלי סיבה נראית לעין ולחוות תחושת חוסר אונים מול גופים ממסדיים. 

מסיבות אלה, מומלץ להעזר בשרותיו של עורך דין שמתמחה בתחום ההגירה ויש לו ותק ונסיון בהתנהלות מול שגרירויות אירופאיות. גם אם חלילה תקבלו סירוב בהגשת פספורט פורטוגלי, עורך דין יגיש ערעור בשמכם. וודאו כי עורך הדין שבחרתם מצוי היטב בהליכי הוצאת פספורט פורטוגלי. לזכותו של משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ עומדים לקוחות שקיבלו ליווי הולם והשיגו את מבוקשם בקלות וביעילות.

על פי דפי היסטוריה, חלק ניכר ממגורשי ספרד היגרו לפורטוגל, אך כעבור זמן מה גורשו גם משם, לכן ישנה אפשרות להנפקת פספורט פורטוגלי עבור מגורשי ספרד. הליך הוצאת הדרכונים ספרדים ודרכונים פורטוגלים די דומה מבחינות רבות. הסיבה לכך היא שכאשר אושר החוק בספרד, הוא אושר גם בפורטוגל. 

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

לעתים על האזרח הישראלי מוטלת ההחלטה איזה דרכון עדיף לו להוציא. יש האומרים כי הוצאת דרכון פורטוגלי קל יותר מאשר הוצאת דרכון ספרדי. הסיבה לכך היא דרישות קלות יותר, למשל בפן התרבותי – פורטוגל לא מחייבת את מגישי הבקשה בקיום קשר תרבותי לפורטוגל, לא מחייבת במבחני שפה וגם לא מחייבת בהגעה לפורטוגל.

אמנם ישנה אפשרות להנפקת דרכון פורטוגלי ללא שרותיו של עורך דין, אך ההליך יהיה ארוך לאין שעור במקרה כזה. בהליך הנפקדת דרכון פורטוגלי נחוצים מסמכים רבים, נחוצים שרותיהם של עורכי דין, חוקרים, מתורגמנים שעוסקים בתחום ההגירה. כשאתם נעזרים בשרותיו של משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’, אתם זוכים בהנפקת דרכון מהירה ביותר תוך חסכון במשאבים ובזמן.

דילוג לתוכן