קבלת אזרחות לפורטוגל

תושבים של מדינות האיחוד האירופאי נהנים מפריבילגיה שאין לאף אחד אחר. בעלי הדרכון האירופאי יכולים לעבוד בכל אחת מ-27 המדינות של האיחוד, להשקיע את כספם במיזמים, לפתוח עסקים חוצי מדינות ואף להינות מסבסוד של לימודים אקדמאיים בחלק מהאקדמיות של אותן מדינות החברות באיחוד. אם כן, למה שלא כל ישראלי ישאף לקבלת אזרחות אירופאית? רוב הישראלים אשר אינם מנסים להשיג את האזרחות האירופאית, חוששים שזה ידרוש מהם זמן רב ועבודה רבה מול אותם גורמים בפורטוגל, אך למעשה כאשר אתם עושים זאת עם משרד עורכי דין, את רוב העבודה אתם כבר חוסכים לעצמכם.

קבלת אזרחות לפורטוגל היא אפשרית היום יותר מתמיד. בשנת 2015 הועבר החוק בפרלמנט בפורטוגל המאפשר לישראלים להגיש בקשה להוצאת דרכון פורטוגלי ומאז ועד היום הדרכון הפורטוגלי הפך לאחד הדרכונים המבוקשים ביותר אצל הישראלים בפרט ואצל יהודים ברחבי העולם בכלל.  

ליווי מקצועי לקבלת אזרחות פורטוגלית

את הליווי המקצועי לתהליך קבלת אזרחות פורטוגלית, תוכלו לקבל דרך אחד ממשרדי עורכי דין המובילים כיום בתחום ההגירה למדינות אירופה. השירות ניתן לכם בישראל באופן אישי ומקצועי ותוכלו לקבל הכוונה והדרכה להגשת הבקשה בצורה מסודרת לרשויות במדינת פורטוגל.

בקשות לזכאות לקבלת דרכון לפורטוגל

את הבקשות לזכאות לקבלת דרכון לפורטוגל מגישים לאחר ביצוע בדיקת זכאות להוצאת הדרכון. את בדיקת הזכאות יבצעו עבורכם עורכי הדין של משרד עו”ד יפתח חנן ושות’ המטפל במאות תיקים של ישראלים המעוניינים בקבלת דרכון לפורטוגל. 

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

קבלת דרכון לפורטוגל – איך מתחילים?

הדבר הראשון שתדרשו לעשות הוא לבצע בדיקת זכאות יחד עם משרד עורכי הדין יפתח חנן ושות’. באתר פורטוגל-נט של משרד עורכי הדין יפתח חנן ושות’, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בכדי לקדם את בדיקת הזכאות. צוות המשרד יחזור אליכם לאחר קבלת הפרטים ויבצע עבורכם את בדיקת הזכאות. במידה ואתם מתאימים לקריטריונים של צאצאי יהדות ספרד ופורטוגל, תוכלו לעבור לשלב הבא והוא הגשת בקשה לקבלת אזרחות לפורטוגל.

בקשה לקבלת אזרחות לפורטוגל עם פורטוגל-נט

צוות פורטוגל-נט מזמין אתכם ליצור קשר עם עורכי הדין של משרד יפתח חנן ושות’ ולהתחיל את התהליך הבירוקרטי מול רשויות ההגירה במדינת פורטוגל. הקשרים הענפים של משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ עם הקהילה היהודית בפורטוגל, יסייעו לכם לקדם את התהליך בצורה הטובה והיעילה ביותר.

דילוג לתוכן