קבלת דרכון פורטוגלי

החופש לגור במדינות אירופה ולעבוד שם באופן חוקי היא משאלת לב של ישראלים רבים. האפשרויות הכלכליות והתרבותיות שאירופה מציעה לישראלים אינסופיות לעומת האפשרויות שיש בישראל הסגורה מכל הגבולות שלה. הדרך להיות אזרח של מדינות אירופה עוברת  דרך האיחוד האירופאי. האיחוד האירופאי הוא תאגיד על של 27 מדינות מהגדולות והחזקות באירופה המאפשר לכל אזרח של אחת מהמדינות הללו לגור, לעבוד וללמוד בכל אחת ממדינות האיחוד ללא הגבלה.

הדרך הנגישה ביותר עבור ישראלים להגיע לדרכון האיחוד האירופאי היא באמצעות קבלת דרכון פורטוגלי. הדרכון הפורטוגלי משנת 1986 הוא דרכון האיחוד האירופאי. הדרכון בצבע חום ודומה לכל הדרכונים של כל אחת מ-27 המדינות של האיחוד מלבד השיוך למדינה. כלומר, זהו דרכון של האיחוד האירופאי עם השם פורטוגל על גב הדרכון.  

ישראלים המחזיקים בדרכון הפורטוגלי נהנים מהזכויות שיש לכל אזרח האיחוד האירופאי הכולל מעבר חופשי בין המדינות, אפשרות להשקיע בחברות ומיזמים במדינות הללו, אפשרות ללמוד במוסדות אקדמאיים מסויימים באופן מסובסד ומגורים ללא הגבלת זמן וללא צורך באשרה מיוחדת. אזרח אירופאי לכל דבר! חשוב לציין כי ישראלים בעלי דרכון פורטוגלי לא נדרשים לוותר על האזרחות הישראלית שלהם, אלא הם מחזיקים ב-2 דרכונים: ישראלי ופורטוגלי ונהנים מהזכויות של שניהם.

זכאות לפספורט פורטוגלי על-פי שם משפחה

בכדי שתוכלו להצטרף לישראלים שהוציאו כבר את הדרכון הפורטוגלי, אתם צריכים לבדוק דבר ראשון זכאות לפספורט פורטוגלי. את בדיקת הזכאות מומלץ לבצע עם משרד עורכי דין מקצועי העוסק בתחום ההגירה של ישראלים למדינות זרות.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

הגשת בקשה לדרכון פורטוגלי דרך עורך דין

במידה ומשרד עורכי הדין מאשר שיש לכם זכאות, השלב הבא יהיה – הגשת בקשה לדרכון פורטוגלי. גם את השלב הזה כדאי לבצע בליווי מקצועי של משרד עורכי דין, על מנת שלא תעשו טעויות שיפסלו את הבקשה שלכם כבר בשלב הראשוני.

למי פונים להפקת אזרחות פורטוגלית?

אם קיבלתם החלטה להתחיל בתהליך לקבלת דרכון פורטוגלי, זה הזמן לפנות למשרד עורכי דין יפתח חנן ושות’! משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ מלווה בקשות להפקת אזרחות פורטוגלית עבור ישראלים בכל הארץ באופן מקצועי ומסודר. צוות המשרד מכיר היטב את הגורמים בפורטוגל האחראים על קידום התהליך והוא יסייע לכם לקדם אותו בצורה הטובה ביותר מול הקהילה היהודית בפורטוגל ומשרד הפנים של פורטוגל. 

ייעוץ משפטי לקבלת דרכון פורטוגלי – פורטוגל-נט

משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ פועל תחת האתר פורטוגל-נט המקצועי המספק את כל המידע הרלוונטי לגבי הפקת הדרכון הפורטוגלי. דרך דף “צור קשר” באתר פורטוגל-נט, תוכלו למלא את הפרטים שלכם ולשלוח אותם לצוות המשרד. ברגע שיתקבל כל המידע ששלחתם,  צוות המשרד יחזור אליכם ויתאם עבורכם פגישה לתחילת התהליך.

דילוג לתוכן