קבלת פספורט פורטוגלי

מה הם השלבים לקבלת פספורט פורטוגלי? הפספורט הפורטוגלי נחשב היום לדרכון המבוקש ביותר בקרב ישראלים ומכיוון שזהו דרכון המשוייך לאיחוד האירופאי היתרונות שלו הם רבים. השלבים לקבלת הפספורט הפורטוגלי המבוקש מתחלקים באופן כללי ל-3 חלקים:

  • שלב הבדיקה לזכאות.

  • שלב הגשת הבקשה לרשויות ההגירה בפורטוגל.

  • השלב האחרון – הוצאת הפספורט הפורטוגלי. 

בדיקת הזכאות לפספורט לפורטוגל

השלב הראשון כאמור הוא שלב בדיקת הזכאות שלכם להוצאת הדרכון. את שלב בדיקת הזכאות לפספורט לפורטוגל מומלץ לבצע עם עורך דין לדיני הגירה. בשלב זה עורך הדין אוסף מכם את כל הפרטים הרלוונטיים להיסטוריה המשפחתית שלכם ולקשר שלכם עם יהדות פורטוגל. גם אם אתם חושבים שאין לכם שום קשר ליהדות פורטוגל, שם המשפחה שלכם ואילן היוחסין שלכם יכול להוכיח אחרת. המסמכים והפרטים שלכם מועברים לאחת מהקהילות היהודיות הגדולות בפורטוגל – קהילת ליסבון או קהילת פורטו אשר הוסמכו על-ידי שלטונות פורטוגל לאשר או לדחות בדיקות זכאות. נציגי הקהילה מבצעים את הבדיקה ובמידה ואתם עומדים בקריטריונים, תוכלו לעבור לשלב הבא.

ליווי מקצועי לתהליך הוצאת דרכון פורטוגלי

השלב השני בתהליך הוצאת דרכון פורטוגלי הוא הגשת בקשה להוצאת הדרכון. הבקשה צריכה להיות מסודרת, מדוייקת וכוללת את כל הפרטים הרלוונטיים להיסטוריה המשפחתית שלכם. הבקשה מועברת לרשויות בפורטוגל אשר מקבלות החלטה האם לאשר את הבקשה שלכם. גם כאן מומלץ לבצע את התהליך הבירוקרטי עם עורך דין מקצועי לדיני הגירה על מנת שלא תעשות טעויות שיגרמו לדחייה מיידית של הבקשה.

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

השלב האחרון – הוצאת פספורט לפורטוגל

התהליך לקבלת פספורט פורטוגלי מסתיים רק כאשר יש אישור של הרשויות בפורטוגל. במידה ויש אישור, אתם למעשה מסיימים את התהליך להוצאת פספורט לפורטוגל ומקבלים את הדרכון האירופאי שלכם! בכדי שתוכלו לעבור את כל השלבים הבירוקרטיים בתהליך בצורה המקצועית ביותר, מומלץ לכם לפנות למשרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ הנחשב למשרד עורכי הדין המוביל כיום בתחום.

ליווי משפטי לקבלת פספורט פורטוגלי דרך פורטוגל-נט

אתר פורטוגל-נט הוקם על-ידי משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ על מנת לספק לכם את כל המידע הרלוונטי לתהליך הוצאת הדרכון הפורטוגלי. אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו דרך הטלפון המופיע באתר פורטוגל-נט ולהתחיל בשלבי התהליך להוצאת הדרכון יחד עם צוות עורכי הדין של משרד עורכי דין יפתח חנן ושות’!

דילוג לתוכן