תנאים לקבלת דרכון פורטוגלי

קיבלתם החלטה להוציא דרכון של פורטוגל? כדאי שתכירו את התנאים לקבלת דרכון פורטוגלי שהם הבסיס לתהליך הבירוקרטי להוצאת הדרכון:

  • הוצאת תעודת יושר מהמשטרה המראה כי אין לכם עבר פלילי.

  • הגיל שלכם צריך להיות מעל 18.

  • שם המשפחה המקורי שלכם צריך להתאים לקריטריונים שנקבעו על-ידי הקהילה היהודית בפורטוגל (קהילת ליסבון או קהילת פורטו).

  • רק יהודים יכולים להגיש את הבקשה.

אלה התנאים לקבלת דרכון פורטוגלי הבסיסיים ביותר. אם אתם עומדים בתנאים הללו, תוכלו לבקש בדיקת זכאות המתבצעת על-ידי הקהילה היהודית בפורטוגל.

השגת דרכון פורטוגלי דרך אנשי מקצוע

בכדי שתוכלו להתחיל בתהליך בדיקת הזכאות להשגת דרכון פורטוגלי, מומלץ לכם לפנות למשרד עורכי דין בתחום ההגירה. משרד עורכי דין מקצועי, יידע להנחות אתכם בכל השלבים בתהליך ולהגיש את המסמכים הנדרשים על-ידי הרשויות בפורטוגל. הליווי המשפטי לצורך הגשת הבקשה להוצאת הדרכון הפורטוגלי הוא קריטי וכדאי להיעזר בו בכל שלב בתהליך הבירוקרטי מול הקהילה היהודית בפורטוגל ומול הרשויות של המדינה האירופאית. 

פספורט לפורטוגל בתהליך מסודר 

כחלק מהתהליך להוצאת פספורט לפורטוגל, תדרשו למלא טפסים ולהגיש מסמכים בכדי לקדם את התהליך שלכם ברשויות בפורטוגל. משרד עורכי הדין יסייע לכם בהוצאת המסמכים הדרושים באופן מסודר ומקצועי על מנת לקדם את התהליך מול הרשויות בפורטוגל. 

הוצאת דרכון לפורטוגל
הוצאת דרכון לפורטוגל

תחילת תהליך להנפקת דרכון לפורטוגל

אם אתם עומדים בתנאים לקבלת דרכון פורטוגלי כפי שציינו בראש המאמר, זה הרגע הנכון לפנות למשרד עורכי דין יפתח חנן ושות’ המספק ליווי משפטי מקצועי לאזרחים ישראליים המועניינים בהנפקת דרכון לפורטוגל, הנחשב לדרכון מבוקש ביותר בקרב יהודים וישראלים בכל העולם. צוות עורכי הדין של משרד עו”ד יפתח חנן ושות’ הוא בעל ניסיון רב ומטפל במאות בקשות כל שנה להוצאת דרכונים פורטוגליים. צוות המשרד ילווה אתכם באופן המקצועי ביותר בהתנהלות מול הגופים הרלוונטיים בפורטוגל. 

פורטוגל-נט מציע לכם – ליווי משפטי לדרכון הפורטוגלי 

האתר המקצועי פורטוגל-נט מציע לכם ליצור קשר דרך האתר עם צוות עורכי הדין של משרד עו”ד יפתח חנן ושות’ ולהתחיל בתהליך מסודר בדרך לדרכון הפורטוגלי! באתר פורטוגל-נט תוכלו למצוא מידע חשוב ורלוונטי הנוגע להגשת הבקשה להוצאת הדרכון הפורטוגלי. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר פורטוגל-נט ותקבלו מענה מהיר ומקצועי!

דילוג לתוכן